Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Legionowscy biegacze w Maratonie Komandosa

Data dodania: 30 listopada 2012

9 Maraton Komandosa, który odbył się 24 listopada 2012 roku w Lublińcu, zakończył się sukcesem biegaczy z KB PIMAR Legionowo. Sportowcy z naszego miasta zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Cofnij

Maraton Komandosa, to bieg dla prawdziwych twardzieli. Strojem do biegania jest mundur wojskowy, obuwiem – popularne w wojsku buty taktyczne o długości cholewki 8 cali. Każdy z zawodników przez 42 km biegu, ma na sobie plecak ważący średnio 10 kg. Zawodnicy muszą mieć w swoim ekwipunku napoje i odżywki – średnio 2 litry napoju izotonicznego – także przy sobie.

Drużyna z Legionowa w składzie: Jan Skakluk (UM Legionowo), Artur Błaszczyk, Robert Wasilewski, Kazimierz Romański, Radosław Sałata (Wojsko Polskie), Janusz Małecki (przedsiębiorca), zajęła brązowe miejsce na podium. Indywidualnie, najlepszym biegaczem z KB PIMAR został Artur Błaszczyk.