Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Start w Lidze SMS

Data dodania: 5 grudnia 2012

W dniach 30.11 – 01.12.12 odbyła się po raz pierwszy w sezonie Liga SMS. Na pływalni w Raciborzu wystartowało 225 zawodników z 8 SMS – ów z całej Polski w wieku 13-19 lat. UKS „Delfin” Legionowo reprezentował Michał Perl startujący w konkurencjach w stylu klasycznym i dowolnym, który od nowego sezonu należy do SMS- u Racibórz.

Cofnij

W pierwszym bloku zawodów Michał Perl startował na dystansie 100 m stylem klasycznym . Zdobył 12 miejsce z czasem 1:07,99 – nowy rekord życiowy. W drugim bloku zawodów nasz młody reprezentant startował na dystansie 50 m stylem klasycznym i zajął 13 miejsce z czasem 31,31 sekundy. W ostatnim bloku Michał startował na dwóch dystansach 200 m stylem klasycznym , które zakończył z czasem 2:36,27 i zajął 23 miejsce, natomiast na 50 m stylem dowolnym zdobył 12 miejsce z czasem 25,06 sekundy – nowy rekord życiowy.

Po stracie Michał Perl powiedział :  To były moje pierwsze zawody z cyklu Ligi SMS. Jestem bardzo zadowolony z moich startów, szczególnie na 100 m stylem klasycznym. Nie było to łatwe zadanie, ale ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele. Trenując w SMS w Raciborzu coraz bardziej doskonale moją technikę i wszystkie cechy motoryczne . Mam nadzieję, że zaprocentuje to na Mistrzostwach Polski 17-18 latków , do których się przygotowuję.