Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

11 medali UKS "Delfin"

Data dodania: 28 stycznia 2013
Podczas Płockiej Ligi Pływania 2013 (runda I) zawodnicy UKS „Delfin” zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Dziesięciu legionowskich pływaków wróciło z zawodów z jedenastoma medalami.
Cofnij

10 zawodników UKS "Delfin" reprezentowało Legionowo podczas płockich zawodów. Pływacy łącznie zdobyli z ą 11 medali: 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe. Takie osiągnięcia uplasowały nasz klub na 2 pozycji w klasyfikacji medalowej.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii wiekowej "14-15 lat" został Igor Szulich, który zdobył złoty medal na 100 m klasykiem (czas 1:10.58) i srebrny na 200 m stylem zmiennym (2:24.87). Najlepszą zawodniczką w kategorii wiekowej „11 lat i młodsi” została Inga Kamińska zdobywając 2 złote medale: 50 m stylem dowolnym (36.27) i 50 m stylem motylkowym (43.26).

Wysoki poziom zaprezentowała Joanna Żbikowska, która zdobyła złoty medal na 100 m stylem motylkowym (1:14.13) i srebrny medal na 100 m stylem klasycznym (1:20.55).

Po jednym medalu wywalczyli:

Dagmara Makowska – srebro na 50m stylem grzbietowym (50.21),

Zofia Brzezińska – brąz na 50m stylem klasycznym (56.63),

Urszula Jasiul – brąz 100m stylem dowolnym (1:11.57),

Natalia Makowska – srebro na 100m stylem motylkowym (1:27.22),

Krzysztof Żbikowski – brąz na 100m stylem (1.12.11).

Płocka Liga Pływania 2013 - runda I, miała miejsce 26 stycznia 2013 r. W zawodach wystartowało 124 zawodników z 13 klubów.