zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Drugi przejazd Night Skating Legionowo

15 czerwca 2024
Arena Legionowo
18:00
Drugi przejazd Night Skating Legionowo. Czeka nas wieczorny przejazd rolkarzy ulicami Legionowa, pełen radości Dołączcie do nas i spędźcie aktywnie czas w świetnym towarzystwie!

Warsztaty rolkarskie z Rollschool

 • godz. od 18:00 do 18:50 - Pierwsza tura warsztatów
 • godz. od 19:00 do 19:50 - Druga tura warsztatów
 • godz. od 19:50 do 20:00 - Zbiórka przed przejazdem

Plan zgromadzenia i przemarszu:

 • godz. od 18:00 do 20:00 zgromadzenie na Parkingu przed Areną Legionowo
 • godz. od 20:00 do 21:45 przemarsz rolkarzy ulicami: Arena Legionowo - Chrobrego - Batorego - Kazimierza Wielkiego - Kościuszki - Barska - Jagiellooska - Rondo Legionowo Przystanek - Krakowska - Chrobrego (Koniec poziomu z prędkością dla rodzin z dziedmi) - Batorego - Kazimierza Wielkiego - Kościuszki - Chopina - Piłsudskiego - Kościuszki - Handlowa - Kwiatowa - Gajowa - Gdyoska - Polankowa - Kwiatowa - Handlowa - Piłsudskiego - Królowej Jadwigi - Krasińskiego - Chrobrego - Arena Legionowo
 • godz. od 21:45 do 22:00 zakooczenie zgromadzenia i przemarszu na Parkingu przed Areną Legionowo

Przejazd ulicami Legionowa:

 • godz. 20:00 - Start przejazdu,
  trasa: 15 km,
  pierwsze 4 km spokojnym tempem, a po minięciu Areny Legionowo zaczniemy przyspieszać.
 • godz. 21:45 - Planowane zakończenie przejazdu
 • godz. 22:00 - Oficjalne zakończenie wydarzenia

Poziom trudności: łatwy – idealny dla każdego!

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji.

Nie przegapcie tej okazji na niezapomniany wieczór na rolkach! Zabierzcie ze sobą znajomych i dołączcie do nas na wspaniałą rolkarską przygodę!

Prosimy, aby przed imprezą zapoznać się z regulaminem:
Regulamin Nightskating Legionowo

 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki przejazdu Nightskating Legionowo oraz wymagane sposoby zachowania się uczestników.
 2. Udział w imprezie jest bezpłatny.
 3. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach lub wrotkach. Inne środki transportu takie jak deskorolki, rowery, handbike i inne nie będące rolkami, nie mogą zostać dopuszczone pod żadnym pozorem.
 5. Osoby chcące zakończyć swój udział w imprezie powinny natychmiast opuścić trasę przejazdu, poprzez zejście poza obszar jezdni.
 6. Warunkiem uczestniczenia w przejazdach Nightskating Legionowo jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby uczestnik nie stwarzał zagrożenia dla siebie i innych.
 7. Organizator zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 16 noszenie kasku jest obowiązkowe.
 8. Udział w imprezie dzieci do lat 16 możliwy jest tylko pod nadzorem opiekuna. Małoletni przebywający na imprezie bez nadzoru osoby dorosłej, zostaną przekazani obecnemu podczas imprezy patrolowi Policji.
 9. Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (Nightskating Team) wyróżniającą się oznaczoną odzieżą w kolorach żółtym i pomarańczowym, jak również zabezpieczenia medycznego.
 10. Podczas przejazdu uczestnicy zobowiązani są trzymać się prawej strony jezdni, by umożliwić przejazd służbom ratunkowym i porządkowym.
 11. Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu.
 12. Uczestnik decydując się na udział w imprezie zwalnia organizatora z odpowiedzialności cywilnej za wszystkie szkody, kontuzje i zniszczenia powstałe podczas uczestnictwa w imprezie.
 13. Uczestnikom przejazdu zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i tym podobnych.
 14. Zabrania się udziału w przejeździe osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub psychotropowych.
 15. Zabrania się palenia tytoniu oraz innych substancji psychoaktywnych.
 16. Zabrania się posiadania, spożywania i sprzedaży podczas przejazdu napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.
 17. Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.
 18.  Uczestnicy przejazdu zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.
 19. Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń podmiotów zespołu zabezpieczającego przejazd zostaną wykluczone z udziału w imprezie oraz ujęte i przekazane patrolowi Policji.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub skrócenia przejazdu za względu na czynniki zewnętrzne, m.in. niesprzyjające warunki atmosferyczne.
 21. W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje przedstawiciel organizatora.
 22. Zdjęcia z wizerunkami uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zezwoleniem na ich publikację. Na prośbę uczestnika zdjęcie zostanie usunięte.

Projekt finansowany ze środków Miasta Legionowo.
Organizator: Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater

Partnerzy:

 • Arena Legionowo
 • Fundacja Moto Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne
 • Rollschool szkoła jazdy na rolkach
 • Sklep sportowy Rollinn.pl
 • Radio ESKA
palakt informujący o drugim przejazd Night Skating Legionowo