Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Taekwondo Olimpijskie - kolejne sukcesy

Data dodania: 30 czerwca 2014

Zaledwie tydzień temu kadeci z legionowskiej akademii sportów walki zostali trzecią drużyną w kraju, a w minioną sobotę (28.06) ich starsi koledzy odnieśli sukces w Młodzieżowych  Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim, rozgrywanych w  Bornym Sulinowie.

Cofnij

Damian Urbanek, pomimo długiej przerwy w trenowaniu, dotarł do samego finału pokonując między innymi aktualnego mistrza Polski Seniorów, dopiero w finale uległ na punkty gospodarzowi turnieju i został Wicemistrzem Polski. Drugi zawodnik, Karol Hołubowicz, nie znalazł sobie równych. Pierwszą walkę stoczył z kolegą z AZS AWF WARSZAWA, wygrywając 12 : 3, pozostałe walki wygrał przed czasem zdobywając swój piąty tytuł Mistrza Polski.
Na zawodach zabrakło Konrada Skalskiego, który dwa dni przed wyjazdem doznał poważnej kontuzji nogi i nie mógł wystartować. Z Bornego Sulinowa klub przywiózł powołanie dla młodszego Hołubowicza - Hubert wraz z reprezentacją kraju wystartuje na Mistrzostwach Świata Kadetów, które odbędą się w Baku (stolicy Azerbejdżanu) w dniach 22-27.07.2014.