Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Złote kadetki

Data dodania: 11 maja 2015

Ubiegła niedziela (10.05) była ostatnim dniem Mistrzostw Polski kadetek, które rozegrane zostały w podkrakowskich Proszowicach. Mistrzem Polski została LTS Legionovia! Nasze zawodniczki po wyjątkowej walce pokonały w wielkim finale stołeczny MUKS Sparta Warszawa (3:1).

Cofnij

Legionowski zespół stoczył wyrównaną walkę w 4-setowym pojedynku. I choć w trakcie sezonu zdarzały się naszym „złotkom” przegrane, to tym razem były bezbłędne.

W pierwszym secie derbów Mazowsza ton rywalizacji nadawały nasze siatkarki. Warszawianki do końca próbowały podjąć równą walkę i zostały za tę konsekwencję wynagrodzone remisem na finiszu seta (22:22).

Drugi set przebiegał już zupełnie inaczej. Nasze zawodniczki rozluźniły się, co niestety doprowadziło do nieznacznej przegranej w 2. secie. Jednak 3. i 4. set to już koncertowa gra naszego zespołu, który wygrał zasłużone złoto.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu, szczególnie trenerowi – Wojciech Lalek w tym sezonie zdobył z drużynami Legionovii 2 złota, 1 srebro i 1 brąz!