zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zdjęcie: odholowywanie wraków

Wraki znikają z ulic miasta

Data dodania: 5 listopada 2015

Na ulicach miasta zalegają porzucone wraki samochodów. Straż Miejska kontynuuje ubiegłoroczną akcję ich usuwania. Wczoraj (4.11) wywieziono 3 auta, kolejnych 5 jest wytypowanych do odholowania.

Cofnij

Porzucone i zarejestrowane przez strażników pojazdy są odholowywane na specjalnie do tego przystosowany parking w Modlinie.

Na początku usunęliśmy 3 pojazdy. Kolejnych 5 jest wytypowanych do usunięcia, jest jednak szansa, że właściciele sami wcześniej usuną pojazdy z parkingów – mówi Adam Nadworski, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej.

Usuwaniem wraków zajmuje się firma „Eko-Zysk” z Modlina. Nieużywane pojazdy trafiają na parking strzeżony w Modlinie, gdzie będą przechowywane przez co najmniej 6 miesięcy. Po tym czasie, jeśli nie zgłosi się po nie właściciel i nie zostanie on ustalony w inny sposób, auto zostanie przekazane na złomowisko.

 

 

Zdjęcie: odholowywanie wrakówZdjęcie: odholowywanie wrakówZdjęcie: odholowywanie wraków