zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika z chmurką - w niej symbol CO2 - obok różne symbole ekologiczne

Akademia GOZ

Data dodania: 7 maja 2024
Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ.
Cofnij

Dla kogo
Do udziału w projekcie zapraszamy 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski. Zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie.

Kiedy
Projekt realizujemy w okresie od 01.03.2024 do 28.02.2027 r. Rekrutację będziemy prowadzili w rundach. Dokumenty zgłoszeniowe będziemy przyjmowali przez 2 tygodnie raz na kwartał.

Na co
W projekcie zaplanowaliśmy realizację bezpłatnych szkoleń oraz doradztwa bezpośrednio związanego ze szkoleniem. Proponujemy trzy rodzaje ścieżek szkoleniowych różniące się od siebie poziomami zaawansowania.
Ścieżka 1 obejmuje:

  • Szkolenie w formule zdalnej, trwające 8 godzin lekcyjnych. Część ogólna: kontekst i podstawy GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
  • Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa.

Ścieżka 2 i 3 obejmuje:
Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa.

W przypadku udziału w szkoleniach stacjonarnych, zorganizowanych w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania zapewnimy hotel, śniadanie, obiad i kolację. Zwrócimy także koszty dojazdu.

Doradztwo bezpośrednio związane ze szkoleniem jest przewidziane dla każdego uczestnika i uczestniczki.
Przeprowadzone zdalnie lub stacjonarnie, będzie trwało maksymalnie 10 godzin zegarowych.

Więcej informacji zamieściliśmy na stronie projektu: www.akademiagoz.com.pl