Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Delfin na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat w pływaniu

Data dodania: 11 lipca 2022
W dniach 7-10 lipca 2022 roku odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich. Na 50-metrowej pływalni „WCRS AQUASFERA GALERIA WARMIŃSKA OSiR w Olsztynie” o mistrzowskie tytuły walczyło 590 zawodniczek i zawodników ze 177 klubów z całej Polski. UKS „Delfin” Legionowo pod opieką trenera Daniela Krepsa i Rafała Perla reprezentowali: Patrycja Jurkiewicz, Amelia Kongiel, Tadeusz Tyczyński.
Cofnij

W drugim dniu zawodów Patrycja Jurkiewicz startowała na dystansie 50 m stylem dowolnym uzyskując w eliminacjach czas 28,77 s, który zapewnił  występ w popołudniowym bloku w finale A.

W popołudniowym finale A Patrycja uzyskała czas 28,59s bijąc swój rekord życiowy, co uplasowało ją na 10. miejscu.

Również bardzo dobrze wypadł trzeci dzień mistrzostw, po eliminacjach porannych, Patrycja wywalczyła dwa finały A odpowiednio: 50 m stylem motylkowym 30.32 s i 50 m stylem grzbietowym 32.76s. W popołudniowym finale A zajęła 8. miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 30.16 s oraz 9 miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 32.66 s.

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Patrycja Jurkiewicz
100 m stylem dowolnym – 1.04.81 (24. miejsce)
100 m stylem grzbietowym – 1:12.34 (19. miejsce -  z powodu kontuzji została wycofana z finału B)