zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Kilka osób przy basenie

Delfin na Power Swim Ciechanów 2021

Data dodania: 19 października 2021
16 października na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”.
Cofnij

Na starcie stawiło się 258 zawodników i zawodniczek z 21 klubów pływackich. „Delfin” Legionowo pod opieką trenera Piotra Cesarczyka reprezentowało czworo zawodników: Antonina Pietuch, Patrycja Jurkiewicz, Amelia Kongiel, Jakub Rochnowski.

Podczas sobotnich zawodów po raz pierwszy odbył się konkurs „Power Swim”, w którym zawodnicy startowali na dystansie 50 m stylem dowolnym. Najlepsza szóstka w kwalifikacjach startowała w serii finałowej tak zwanej „nagłej śmierci”, gdzie zawodnicy w odstępach 3 minutowych startowali w seriach 50 m dowolnym.

Za każdym razem odpadał jeden zawodnik. Na pochwałę zasługuje Jakub Rochnowski, który dotarł do przedostatniej serii i zajął wysokie III miejsce. Ponadto zawodnicy Delfina startowali w tradycyjnych konkurencjach pływackich. Zarówno w pierwszym porannym bloku zawodów, jak i w drugim - popołudniowym, zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się z jak najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Antonina Pietuch okazała się najlepszą zawodniczką wśród 11 latek stając na podium:

  •  I miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym z czasem (2.52,76 s),
  •  I miejsce na 100 metrów stylem dowolnym z czasem (1.13,25 s),
  •  I miejsce na 200 metrów stylem dowolnym z czasem (2.46,72 s),
  •  I miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem (1.21,18 s).

Rezultaty uzyskane przez pozostałych zawodników Delfina:

  Patrycja Jurkiewicz

  • 100 metrów styl motylkowy (1.14,46 s) - 100 metrów styl zmienny (1.13,77 s)

  Amelia Kongiel

  • 100 metrów styl dowolny (1.15,85 s)
  • 50 metrów styl dowolny (32,97 s)
  • 100 metrów styl zmienny (1.24,02 s)

  Jakub Rochnowski

  • 100 metrów styl motylkowy (1.02,89 s)
  • 50 metrów styl dowolny (25,31 s)