zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Życzenia: Z okazji Waszego Święta 8 marca myślimy o Was szczególnie ciepło, choć my  mężczyźni zdajemy sobie sprawę, że zasługujecie na nasze pozytywne uczucia przez cały rok. Każdego dnia przychodzi Wam stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom, dźwigając bagaż chorób, samotności i nierzadko trudnych oraz bolesnych doświadczeń.  W tym szczególnym dniu przekazujemy Wam dobre i płynące z głębi serca słowa, które podniosą na duchu wlewając nadzieję i sprawiając, że chce się żyć pomimo przeciwności losu.     Życzymy Wam samych miłych chwil przeżytych w gronie najbliższych, przyjaznych Wam ludzi – bez trosk i kłopotów dnia codziennego. Niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy, nie tylko w Dniu Kobiet, ale w całym jakże trudnym roku.

Drogie Panie!

Data dodania: 8 marca 2021
Z okazji Waszego Święta 8 marca myślimy o Was szczególnie ciepło, choć my mężczyźni zdajemy sobie sprawę, że zasługujecie na nasze pozytywne uczucia przez cały rok. Każdego dnia przychodzi Wam stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom, dźwigając bagaż chorób, samotności i nierzadko trudnych oraz bolesnych doświadczeń.
Cofnij

 W tym szczególnym dniu przekazujemy Wam dobre i płynące z głębi serca słowa, które podniosą na duchu wlewając nadzieję i sprawiając, że chce się żyć pomimo przeciwności losu.  

Życzymy Wam samych miłych chwil przeżytych w gronie najbliższych, przyjaznych Wam ludzi – bez trosk i kłopotów dnia codziennego.

Niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy, nie tylko w Dniu Kobiet, ale w całym jakże trudnym roku.

Przewodniczący Miejskiej Rady Seniorów
i Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym „Nadzieja”
dr Roman Biskupski