zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Dziewczyna i chłopak - zdobywcy tytułu Mistrzów Świata

Dwa tytuły Mistrzów Świata przywiezione z Belgii

Data dodania: 10 listopada 2023
Tancerze z legionowskiego studia Born2Dance zdobyli dwa pierwsze miejsca na Mistrzostwach Świata sportowej federacji WDSF, które odbyły się w Belgii sobotę, 4 listopada 2023 r.
Cofnij

Skromna - bo zaledwie 14 osobowa ekipa zaprezentowała się w pokazach solowych, duetowych i mini Formacji na Mistrzostwach w Belgii. Fantastyczną formę zaprezentowali szczególnie Amelia Borkowska zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w solo dorosłych, a także razem z Rafałem Klikiem zdobywając Mistrzostwo Świata w duetach dorosłych. Znakomici tancerze tym samym potwierdzili, że są nie tylko najlepsi w Europie (zdobyli ten tytuł na Mistrzostwach Europy w tym roku w Szwecji), ale także najlepsi na Świecie.

Pozostałe wyniki też były bardzo dobre, i tak:
V miejsce zajęła mini formacja Fame Dorośli
V miejsce zajęła mini formacja Fame Juniorzy
VI miejsce zajął duet juniorski Hanny Urban i Zofii Morawskiej
VI miejsce zajął duet dorosłych Pauliny Szymkowskiej i Pawła Mikołajek

Grupy te prowadzone są przez trenerkę Małgorzatę Mikołajek.

Tancerzy będziemy mieli możliwość podziwiać już w grudniu tego roku na zbliżających się zawodach tanecznych "Time for Dance" w Arenie Legionowo.

Dziewczyna i chłopak - zdobywcy tytułu Mistrzów Świata

Źródło: Born2Dance Studio