
Ewakuacja z Zespołu Szkolno‑Przedszkolnego przy ul. Jana Pawła I
Zakończono bezpieczną ewakuację dzieci oraz personelu z Zespołu Szkolno‑Przedszkolnego przy ul. Jana Pawła I.
Podczas prac związanych z usuwaniem awarii natrafiono na niewybuch. Na miejscu działają wszystkie służby, Straż Miejska wspierała ewakuację, dbając o bezpieczeństwo uczniów, przedszkolaków i pracowników.
Przedszkolaki zostały skierowane do Edu Spectrum, a uczniowie szkoły do Szkoły Podstawowej nr 8. Wszyscy są bezpieczni.
Rodzice i Opiekunowie otrzymają pełną informację od dyrekcji za pośrednictwem dziennika Librus.








