zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu dwie artystki

Freda i Zuza

Data dodania: 13 października 2021
W dniu wczorajszym odbyło się przedstawienie Teatru Kępa: „Freda i Zuza” w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo. Miasto Legionowo
Cofnij
Licznie zgromadzona publiczność miała szansę obejrzeć sztukę w której Freda i Zuza – nie pierwszej już młodości artystki, odkrywają internet. Ich nagła i nieoczekiwana fascynacja portalami społecznościowymi i randkowymi jest wstępem do życiowych przygód.
 
W sztuce wystąpiły: Magdalena Wołłejko oraz Magdalena Wójcik.
 
Zapraszamy do śledzenie zbliżających się wydarzeń kulturalnych w kalendarzu wydarzeń na stronie Urzędu Miasta Legionowo.