zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Gala Muzyki Świata opera, operetka, musical, estrada

26 maja 2024
sala widowiskowa w ratuszu
18:00
Spektakl Teatru Muzycznego Maggie Tunkiewicz-Zakrzewskiej.

Jej Wysokość Operetka oraz dwór jej najwierniejszych sług, na który składają się znani polscy artyści przywędrowali do Państwa w asyście wyjątkowych instrumentalistów, by obdarować tym, co najcenniejsze - bogactwem Muzyki i Śpiewu.

Oddanie publiczności, piękno, artystyczną perfekcję i szlachetność wykonania, ale przede wszystkim miłość do muzyki przyniosą Państwu nasi artyści - soliści teatrów muzycznych, operowych, operetki i estrady. Solistom towarzyszy wspaniały Zespół Kameralny Varsovia Nova. Czekają na Państwa emocje i prawdziwe wzruszenia, które wiążą się z najpiękniejszym wspomnieniem wysokiej sztuki operetkowej i estradowej w najlepszym wydaniu - rodem z programów i festiwali prowadzonych przez Bogusława Kaczyńskiego, rodem z koncertów wiedeńskich, światowych musicali oraz przedwojennego kina.

To wyrażona przy pomocy muzyki wielkich kompozytorów (m.in. Kalmana i Lehara) oraz wspaniałych głosów naszych artystów opowieść o pięknie miłosnego doznania połączonego z artystycznym przeżyciem. Operetkowe arie i duety, czardasze, walce czy tanga dwudziestolecia międzywojennego przeniosą Państwa w czasie do krainy miłości, dobra i piękna.

W programie najpiękniejsze melodie świata i arcydzieła muzyki estradowej (Memory, Time to say goodbye czy Brunetki, blondynki).

Wystąpią:

  • Barbara Gutaj-Monowid - sopran,
  • Maggie Tunkiewicz-Zakrzewska - sopran,
  • Leszek Świdziński - teno,
  • Maciej Klociński - tenor,
  • Zespół Kameralny Varsovia Nova pod dyrekcją Maestro Krzysztofa Jaszczaka.

Bilety tylko w internecie - www.kupbilecik.pl

plakat informujący o Gali Muzyki Świata