zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Gala Prime Time Wrestling #6: Total Blast From the Past

11 maja 2024
Arena Legionowo, ul. B. Chrobrego 50b
19:00
Gala PTW #6: Total Blast From the Past, która odbędzie się w Arenie Legionowo przyniesie wielkie emocje za sprawa niesamowicie ekscytujących starć najlepszych polskich, europejskich i światowych zawodników.

W walce wieczoru ujrzymy pojedynek podwójnego mistrza Dawida "Punchera" Seńko z pretendentem prosto z WWE - Babathunderem, czyli naszym rodakiem, który reprezentował największą federację na świecie jako Dabba Kato i Commander Azeez!

W trakcie gali, która będzie pełna niespodzianek, zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach ewolucji odbędzie się wiele zróżnicowanych batalii, także mistrzowskich, od pojedynczych przez drużynowe - nie zabraknie także walki bez zasad, gdzie wydarzyć się może absolutnie wszystko! Dodatkowo na gali będą wystawione główne nagrody w Loterii PTW, której finał odbędzie się dzień później - dajcie sobie szansę na wygraną i wbijajcie na loteriaptw.pl!

Karta gali:

  • Scotty Rawk (C) vs. Marcelito vs. Axel Fox o pas BWR
  • No Holds Barred (Wszystkie chwyty dozwolone)
  • Wiktor Longman vs. Disco Pablo
  • Budapest Bastards (C) vs. ??? o pas PTW Tag Team
  • Legia Łysych vs. Heidi Katrina & Diana Strong
  • Dawid „Puncher” Seńko (C) vs. Babathunder o pas PTW

Będzie to zapierające dech w piersiach widowisko dla całej rodziny! Zbierajcie znajomych, przyjaciół, rodzinę i każdego, kto chce przeżyć najlepsze chwile w swoim życiu - nie pożałujecie!

Bilety znajdziecie na stronie ptw.kupbilecik.pl Otwarcie bram godz. 18:00, wydarzenie rozpoczyna się o godz. 19:00.

Plakat informujący o gali Prime Time Wrestling