zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu dziecko oraz osoba dorosła na parkiecie Arena

IX Przedszkolny Dzień Fair Play

Data dodania: 16 marca 2023

W czwartek (23 marca) w godzinach 10.00-13.00 w hali sportowej Arena Legionowo odbędzie się IX Przedszkolny Dzień Fair Play. Organizatorami tego wydarzenia jest Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 6 oraz Arena Legionowo.

Cofnij

Tego dnia do zabawy, do kibicowania i udziału w rywalizacji sportowej w konkursach sprawnościowych zostały zaproszone wszystkie przedszkola miejskie i dzieci z najstarszych grup przedszkolnych. Utworzone zostanie 10 drużyn po 12 zawodników i zespoły A i B. Wśród sześciu konkurencji znajdą się takie jak „Rzuć woreczek – przynieś woreczek”, „Wędrówka piłki”, „Kelnerzy”, „Skoki kangurów”, Rzuty do kosza i „Karne” celowanie do bramki.

Na zakończenie zawodów przewidziano Galę Pucharową i wręczenie medali. 25 dzieci z każdej placówki będzie uczestniczyć jako sportowcy i kibice. Celem imprezy jest propagowanie zasady bezpiecznego kibicowania i zasad fair play, rozwijanie sprawności ruchów, zręczności i zwinności, a także rozwijanie zamiłowania do aktywnego spędzania czasu, udziału w imprezach sportowych. Przede wszystkim wszystkim zależy na dobrej zabawie!