zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Osoba trzymająca mapę rozłożoną na samochodzie wodociągów

Jesienne inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne

Data dodania: 20 października 2021
Jesień to w dalszym ciągu wzmożony okres dla realizacji przez Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne w Legionowie szeregu inwestycji wodociągowych i kanalizacyjnych.
Cofnij

Już niebawem ruszy budowa sieci wodociągowej w ul. Niklowej na odcinku od ul Kolejowej do Alei Legionów o łącznej długości 431 m oraz przebudowa sieci wodociągowej w ulicach Szarych Szeregów, Suwalnej i Grzybowej o łącznej długości 770 m. Następnie wybudowany zostanie ostatni brakujący odcinek sieci kanalizacyjnej w ul. Jagiellońskiej na odcinku ul. Barskiej do Ronda im. marszałka Józefa Piłsudskiego o łącznej długości 185 m.

Sieć kanalizacyjna zostanie wybudowana również w ul. Grudzie na odcinku od istniejącej sieci kanalizacyjnej na wysokości działki nr ew. 1/9 obręb 64 do wysokości działki nr ew. 15 obręb 64, o łącznej długości 188 m.

Mieszkańcy po wybudowaniu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz po przeprowadzeniu niezbędnych odbiorów technicznych będą poinformowani listownie o możliwości podłączenia swojej nieruchomości do wody miejskiej oraz miejskiej kanalizacji sanitarnej.

źródło: PWK Legionowo