zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Klubu Podróżnika "W 80 dni dookoła..." - Dwa szlaki, dwa światy | GR-20, Cape Wrath Trail

21 listopada 2019
Muzeum Historyczne w Legionowie (ul. Mickiewicza 23)
19:30
GR-20 na Korsyce i Cape Wrath Trail w północnej Szkocji – obydwa wymieniane są wśród najtrudniejszych szlaków górskich w Europie. Różni je wszystko.

Samotnie przeszedłem obydwa szlaki. Wędrowałem przez skaliste granie Korsyki i szkockie wrzosowiska. Przez korsykańskie upały i nieustanny deszcz. Do Szkocji wróciłem jeszcze raz - zimą. W tej opowieści będą więc wszystkie pory roku. Będzie 1000 kilometrów i 2 miesiące górskiej wędrówki. Będzie to bajka o dwóch zupełnie różnych światach.

Krzysztof Story – z zawodu dziennikarz, z pasji podróżnik. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”, spotkać można go w magazynach podróżniczych i górskich.

W podróży szuka piękna natury i unikatowych historii, za największą wartość uważa ciekawość świata. Wspina się więc, żegluje i ciągle próbuje nowych rzeczy. Podczas Kolosów 2018 otrzymał Nagrodę Dziennikarzy. Zdjęcia i teksty publikuje na www.storyofalife.pl.

Spotkanie odbędzie się w Muzeum Historycznym w Legionowie (ul. Mickiewicza 23). Rozpoczynamy o godzinie 19:30.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/661622434376113/

Plakat: Klubu Podróżnika