Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP
Na zdjęciu drużyna KS Legionovii Legionowo/fot. Mariusz Sokalski

Kolejne trzy punkty

Data dodania: 4 listopada 2021

Po dwutygodniowej przerwie Legionovia w minioną sobotę wróciła do rywalizacji w rozgrywkach ligowych. Nasi ulubieńcy pewnie pokonali u siebie Wissę Szczuczyn 3:0.

Cofnij

Legionovia jako lider tabeli była zdecydowanym faworytem starcia z drużyną z Podlasia. Wissa zajmowała przedostatnie miejsce. Od pierwszego gwizdka to nasz zespół przejął inicjatywę i narzucił swój styl gry. Wyraźna przewaga przyniosła efekt w 27. minucie, gdy na bramkę uderzał Michał Bajdur, a tor futbolówki przeciął Dariusz Zjawiński. Kilka minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bajdur po tym, jak bramkarz przyjezdnych sparował piłkę do boku po uderzeniu Bartosza Mroczka. Tuż przed końcem pierwszej części swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył “Bajdi”. Na tablicy wyników do przerwy aż 3:0 dla biało-żółto-czerwonych.

Po zmianie stron legionowianie nie forsowali tempa i w pełni kontrolowali wydarzenia boiskowe. Nie brakowało jednak kolejnych sytuacji i pojedynek mógł się zakończyć jeszcze wyższą wygraną.

Po 15 spotkaniach Novia wciąż na szczycie z dorobkiem 36 punktów. Przewaga nad Unią Skierniewice wynosi 4 oczka, ale aktualny wicelider ma 1 mecz rozegrany więcej. Przed podopiecznymi trenera Pirosa teraz 2 szlagiery. W najbliższą sobotę wyjazd do Skierniewic na potyczkę z Unią. Początek o godz. 13:00. Tydzień później natomiast 13 listopada do Legionowa zawita Polonia Warszawa. Start również o godz. 13:00. Już teraz zapraszamy na Parkową! Obecność obowiązkowa!

źródło: KS Legionovia Legionowo