zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Koncert zespołu Bluestones - Nieformalna Grupa Muzyczna

11 lutego 2024
Scena po sąsiedzku, ul. Husarska 12
17:00
Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert zespołu Bluestones - Nieformalna Grupa Muzyczna.

Zespół powstał w lutym 2017 roku, niejako przy okazji wystaw i wernisaży w Galerii na wsi Niebrów i od tamtej pory nieustannie cieszy swoją muzyką.

Bluestones to grupa utalentowanych muzyków, przyjaciół, pasjonatów i miłośników bluesa. Zespół ma bogate doświadczenie sceniczne i specjalizuje się w wykonywaniu muzyki zespołu Breakout na żywo. Być może mieliście już okazję usłyszeć ich na Miejskich i Gminnych Centrach Kultury, Domach Kultury, a także na najważniejszych festiwalach bluesowych.

W maju 2022 roku do zespołu dołączyła Jolanta Darowna, była piosenkarka Zespołu Muzycznego Alibabki, która przejęła partie Miry Kubasińskiej. Aby jeszcze bardziej wzmocnić brzmienie, w listopadzie skład został rozszerzony o czteroosobową sekcję dętą (puzon, trąbka, saksofon, klarnet/flet).W trakcie koncertu będziemy mieli okazję wysłuchać najbardziej znanych i lubianych utworów z repertuaru Brekaut.

Cały zespół Bluestones tworzy teraz aż dwunastu muzyków, co gwarantuje wyjątkowe brzmienie i niesamowitą atmosferę podczas koncertu.

Warto również zaznaczyć, że to nie tylko wyjątkowy koncert muzyczny, ale także okazja do obejrzenia wystawy zdjęć kolekcjonerskich z Galerii na wsi Niebrów, poświęconej właśnie zespołowi Breakout.

Nie przegapcie tej okazji na wspólne przeżycie wieczoru pełnego energii, bluesowego klimatu i niezapomnianej zabawy z zespołem Bluestones.

Wejściówki dostępne od 1 lutego w Scenie po sąsiedzku.

Do zobaczenia na koncercie!

Plakat informujący o koncercie zespołu