zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Konkurs ekologiczny „RADY NA ODPADY 2018”

Data dodania: 3 lipca 2018

W tegorocznej, XXII edycji konkursu „RADY NA ODPADY 2018”, która rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończyła w czerwcu 2018 r. wzięły udział dzieci i młodzież z legionowskich szkół i przedszkoli. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Cofnij

Konkurs ten polega na zgromadzeniu przez poszczególne szkoły i przedszkola z terenu Legionowa jak największej ilości surowców wtórnych tj. makulatury i zużytych baterii. Jego głównym celem jest ograniczenie ilości odpadów komunalnych trafiających na składowiska i przekazanie ich do zakładów gdzie zostaną ponownie wykorzystane.

Legionowskie dzieci zebrały rekordową ilość surowców wtórnych: 94 ton makulatury i 4,5 tony zużytych baterii. Konkurs odbywał się w 2 kategoriach: przedszkola, szkoły.

W kategorii przedszkola zwyciężyli:
III miejsce - Przedszkole Miejskie nr 10 - nagroda: talon na kwotę 1500 zł
II miejsce - Przedszkole Miejskie nr 3 – nagroda: talon na kwotę 3000 zł
I miejsce - Przedszkole Miejskie nr 1 – nagroda: talon na kwotę 5000 zł

W kategorii szkoły zwyciężyli:
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie – nagroda: talon na 1500 zł
II miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 nagroda: talon na 3000 zł
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 nagroda: talon na 5000 zł

Nagrody pieniężne będą przeznaczone na cele związane z ochroną środowiska. Dla każdego reprezentanta placówki upominkiem jest drewniana, ekologiczna linijka „Rozkład śmieci w czasie”.

Zapraszamy za rok!