zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Las | źródło: freepik.com

Konkurs fotograficzny „Dzika przyroda Legionowa w obiektywie” - wydłużenie terminu trwania konkursu

Data dodania: 13 października 2020

Wszystkich mieszkańców Legionowa, którzy lubią fotografować przyrodę, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Dzika przyroda Legionowa w obiektywie”, zorganizowanym przez Urząd Miasta Legionowo.

Cofnij

Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej naturalne elementy przyrodnicze, takie jak: rośliny, zwierzęta, grzyby. Zdjęcie musi być wykonane na terenie Gminy Miejskiej Legionowo. Najciekawsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie w Atrium Urzędu Miasta Legionowo, a dla autorów 3 najlepszych prac przewidziano nagrody – bony o wartości 1000 zł.

Prace konkursowe można przesyłać od 6.07 do 16.10 br., z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny Dzika Przyroda”, w formie cyfrowej na e-mail: ekopatrol@um.legionowo.pl lub w formie papierowej do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo. Szczegółowe informacje i wymagania dotyczące prac konkursowych są dostępne w regulaminie załączonym poniżej.


Na podstawie pkt 11 ppkt a Regulaminu miejskiego konkursu fotograficznego pt. „Dzika przyroda Legionowa w obiektywie” przedłuża się termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu do dnia 16 października 2020.

Prace zostaną ocenione w terminie od 19 do 23 października. Planowany termin wręczenia nagród i dyplomów to koniec października 2020 r. Dokładny termin wręczenia nagród będzie uzależniony od sytuacji epidemiologicznej w Polsce. O szczegółach Organizator będzie informował na bieżąco. Laureaci Konkursu o terminie zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo.

Grafika promująca konkurs fotograficzny