zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Plakat informujący o konkursie FotoLegioLOVE

Konkurs FotoLegioLOVE

Data dodania: 6 grudnia 2023
Zapraszamy wszystkich legionowian do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest świeżo wydana książka Kingi Tatkowskiej „Jak się pisze miłość”!
Cofnij

Od 4 grudnia ruszył konkurs fotograficzny na naszym Instagramie @legionowo_official. W konkursie tym główną nagrodą będzie najnowsza książka Pani Kingi "Jak się pisze miłość", ze specjalną dedykacją od autorki dla zwycięzcy. Konkurs pod nazwą "FotoLegioLove", ma na celu zachęcenie artystów i mieszkańców do odkrywania piękna naszego miasta i dzielenia się nim z innymi. Po więcej informacji zapraszamy na naszego Instagrama.

Pierwszy etap konkursu „FotoLegioLOVE” polega na wykonaniu zdjęcia zimowego w naszym mieście, udostępnieniu go do 5 stycznia na swoim story i otagowaniu naszego profilu.

Drugi etap konkursu będzie polegać na głosowaniu na naszym story. Głosować będą użytkownicy Instagrama. Głosowanie będzie trwać od 8 do 11 stycznia. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 12 stycznia 2024 roku.

Zdjęcia mogą przedstawiać samą przyrodę, architekturę w naszym mieście lub też ludzi i muszą pozostawać w klimacie zimowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Wykonanie zdjęć może być dla was sposobem na odpoczynek, pokazanie swojego talentu albo po prostu dobrą zabawą.