zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Dwóch piłkarzy KS Legionovii Legionowo

KS Legionovia Legionowo wraca do treningów

Data dodania: 10 stycznia 2023

Zawodnicy KS Legionovii Legionowo po przerwie w rozgrywkach wrócili już do treningów. Pierwszy z nich odbył się w poniedziałek (9 stycznia). Znany jest już także terminarz sparingów w zimowym okresie przygotowawczym. Pierwszy mecz kontrolny legionowianie rozegrają w sobotę 21 stycznia z Podlasiem Biała Podlaska.

Cofnij

Na koniec rundy jesiennej nasz zespół dalej pozostaje jednym z kandydatów do awansu. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Pirosa w głównej mierze znajdowała się na pozycji lidera lub ligowym podium. Jednakże jesienne rozgrywki legionowianie zakończyli ostatecznie na dobrym czwartym miejscu. Różnice punktowe pomiędzy drużynami są jednak nieduże. Dlatego też możemy z nadzieją patrzeć na rozwój sytuacji w rundzie wiosennej.

Legionovia Legionowo w siedemnastu kolejkach rundy jesiennej uzbierali w sumie 30 punktów, czyli tyle samo co znajdująca się na najniższym stopniu podium Lechia Tomaszów Mazowiecki. Natomiast strata Legionovii do wicelidera, czyli Unii Skierniewice, wynosi dwa punkty, a do lidera Pogoni Grodzisk Mazowiecki – cztery. Należy jednak pamiętać, że 30 punktów na swoim koncie ma też piąty w tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który z pewnością będzie deptał naszej drużynie "po piętach".

Artykuł na podstawie informacji KS Legionovii Legionowo/Fot. Mariusz Sokalski