zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zdjęcie oświetlenia wewątrz Areny Legionowo. Na pierwszym planie grafika z napisem Miasto Legionowo

LEDy na Arenie

Data dodania: 2 marca 2021
Gmina Miejska Legionowo, Klub Sportowy Legionovia S.A. oraz DPD Polska Sp. z o.o. zawarły 9 października 2020r., porozumienie określające wzajemne trójstronne prawa i obowiązki stron w zakresie współpracy.
Cofnij

Porozumienie ma charakter długofalowy i obejmuje m.in. zobowiązanie Klubu do pokrycia wydatków w zakresie prac modernizacyjnych w hali DPD Arena Legionowo.

W pierwszym kwartale 2020 roku wykonano projekt oraz zamontowano oświetlenie w hali głównej Arena Legionowo”. Dzięki tej inwestycji w 10 roku swojego funkcjonowania legionowska hala zyskała nowoczesne oświetlenie.

Oświetlenie hali sportowej przed wymianą stanowiły przestarzałe oprawy żarowe, sodowe
i metalohalogenowe w ilości 80 sztuk o mocy 400 i 1000 W. Sprzęt ten nie spełniał norm stawianych tego typu obiektom. Obecnie zamontowane oświetlenie zostało zaprojektowane zgodnie z wszelkimi wymogami norm oświetleniowych i jest wykonane w technologii LED. Ilość lamp obecnie zamontowanych na hali sportowej została zmniejszona do 48 sztuk.

W związku z wymianą nastąpiło obniżenie zapotrzebowania mocy oraz kosztów zużycia energii elektrycznej, zmniejszenie kosztów konserwacji i utrzymania instalacji oświetleniowej.

Wymianę oświetlenia w marcu 2020 roku wykonała firma DORIAN z Legionowa, która udzieliła 60 miesięcznego okresu gwarancji.

Uprawianie sportu jest nie tylko zdrowe, ale także kształtuje charakter ludzi oraz sprawia ogromną przyjemność. By móc się cieszyć sportem oprócz świetnych wyników należy zapewnić dobre warunki do jego uprawiania. Mamy nadzieję, że inwestycja poprawi komfort gry i przyczyni się do jeszcze lepszych wyników legionowskich sportowców! - mówi Michał Kobrzyński, Kierownik Areny Legionowo.