zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Legionowskie spotkania twórców

10 marca 2024
Scena po sąsiedzku, ul. Husarska 12
19:00
Już teraz zapraszamy Cię na pierwsze tego typu święto w Legionowie Wielkie święto Twórców i Twórczyń. 14 kwietnia odbędzie się jego finał w ramach Światowego Dnia Sztuki.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w spotkaniach Grup (wsparcia) dla Twórców.

Jeżeli jesteś w swym sercu Twórcą, bez względu na to czy tworzysz tylko dla swojej własnej przyjemności czy dzielisz się swoją sztuką już ze światem, potrzeba Ci:

  • wsparcia,
  • inspiracji
  • wymiany (myśli, doświadczeń, wiedzy),
  • kontaktu z innymi twórcami.

Chociaż dzisiejszy świat dzięki Internetowi pozwala sięgnąć po wiele narzędzi i informacji to nie zastąpi jednego... Kontaktu na żywo z drugim człowiekiem.

Nie mamy tutaj na myśli kolejnych kiermaszy czy warsztatów, na których doszkalasz swoje umiejętności (chociaż oczywiście i one są fajne).

Zapraszamy.

Plakat informujący o legionowskim spotkaniu twórców