zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zdjęcie grupowe zawodników

Małe stopy, wielkie biegi

Data dodania: 11 czerwca 2024

Legionowską tradycją stało się, że w czerwcu dzieci z przedszkoli miejskich stają w szranki w ramach zawodów sportowych. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 3 czerwca br. na stadionie miejskim i odbyło się już po raz siedemnasty.

Cofnij

17. Mistrzostwa Legionowa w Biegach Przedszkolaków to impreza zorganizowana przez miasto Legionowo oraz lokalne przedszkola, która niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na starcie stanęły przedszkolaki, które miały okazję sprawdzić swoje umiejętności biegowe na specjalnie przygotowanych trasach. 

Atmosfera podczas wydarzenia była niezwykle przyjazna, a każdy mógł na końcu poczuć się jak prawdziwy zwycięzca. Na mecie na wszystkich uczestników czekały medale oraz upominki, które były dodatkową motywacją do pokonywania kolejnych metrów. 

Mistrzostwa Legionowa w Biegach Przedszkolaków to doskonała okazja do promocji zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Stanowi ona doskonałą profilaktykę na przyszłość pokazując, że udział w biegu to nie tylko rywalizacja, ale także nauka współpracy, pokonywania własnych słabości oraz wspierania się wzajemnie.  

Kolejna edycja zawodów już teraz budzi ogromne oczekiwania. Dlatego organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji - pełnej radości oraz sportowych emocji.