Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP
NA zdjęciu zespół KS Legionovii Legionowo/fot. KS Legionovia Legionowo

Mamy lidera!

Data dodania: 3 września 2021

W minioną sobotę (28.08) Legionovia podejmowała na własnym boisku KS Kutno w ramach 5. kolejki III ligi. Biało-żółto-czerwoni zwyciężyli 2:1, dzięki czemu zasiedli na fotelu lidera.

Cofnij

Goście z województwa łódzkiego postawili poprzeczkę bardzo wysoko. To Kutno objęło prowadzenie już w 3. minucie rywalizacji po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego Adriana Kralkowskiego. Novia wyrównała w 25. minucie gry, gdy piłkę głową do siatki skierował Dariusz Zjawiński. Na akcję decydującą o ostatecznym wyniku trzeba było czekać niemal do samego końca spotkania. Po bardzo ładnej kombinacji gospodarzy bramkarz przyjezdnych, Patryk Wolański, nie trafił w futbolówkę, czym otworzył Jakubowi Karabinowi prostą drogę do bramki. Wychowanek Legionovii ustalił rezultat na 2:1!

Kolejne wyzwanie przed naszymi ulubieńcami już w sobotę 4 września. Na Parkową zawita dobrze dysponowana w tym sezonie Lechia Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00.

Legionovia Legionowo – KS Kutno 2:1 (1:1)

Bramki: Zjawiński (24’), Karabin (85’) – Kralkowski (3’)

Legionovia: Krzywański – Waszkiewicz, Bujak, Wojdyga (Barański 80′) – Kaczorowski, Zaklika, Koziara, Bajdur (Sonnenberg 80′), Mroczek (Karabin 80′) – Zjawiński (Szerszeń 72’), Papazjan (Dobrogost 60’). Trener: Michał Piros.

KS Kutno: Wolański – Bulek (Białas 46’), Kacela (Skawiński 73’), Ostrowski (Kowalczyk 85’), Bujalski, Patora (Szczepański 73’), Szczytniewski (Boczek 85’), Kraśniewski, Kralkowski, Kasperkiewicz, Klepacz. Trener: Dominik Tomczak.

Żółte kartki: Waszkiewicz, Wojdyga, Bajdur – Klepacz, Kasperkiewicz, Kralkowski, Kacela.

Sędzia: Radosław Jemielity (Białystok).

źródło: KS Legionovia Legionowo