zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Prezydent Miasta Legionowo z rodzicami nowo narodzonego dziecka

Maurycy z Legionowa

Data dodania: 5 lipca 2024

Narodziny w naszym mieście nie są sytuacją powszechną. W ciągu ostatnich 3 lat w Legionowie urodziło się jedynie czworo dzieci. Dlatego takie wydarzenie zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Cofnij

Dziś (5.07) Prezydent Miasta Legionowo Bogdan Kiełbasiński przyjmował niezwykłego gościa – kilkutygodniowego Maurycego. Ten uroczy chłopiec jest z wielu względów wyjątkowy. Po pierwsze, w dokumentach ma wpisane Legionowo jako miejsce narodzin. Jest on drugim noworodkiem w tym roku, który urodził się w naszym mieście. Dla porównania w 2022 i 2023 na poród w Legionowie zdecydowały się jedynie dwie mamy!

Wyjątkowość naszego młodego mieszkańca wiąże się również z jego imieniem. Obecnie zameldowanych w Legionowie mamy tylko czterech Maurycych. Nie można również zapominać, iż założyciel naszego miasta hrabia Potocki, również nosił to wyjątkowe imię.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego co najlepsze, a Maurycemu dodatkowo szczęśliwego dzieciństwa w Legionowie.