zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
dwóch seniorów ze smartfonami

#MEDIAchallenge: edukacja seniorów w erze cyfrowej

Data dodania: 29 maja 2023
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium #MEDIAchallenge: edukacja seniorów w erze cyfrowej, które odbędzie się 31 maja 2023 r. o godz. 17:00.
Cofnij

Wielu seniorów doświadcza lęku i niepewności w kontekście korzystania z nowych technologii, a przekroczenie tego strachu jest niezbędnym elementem w procesie edukacji cyfrowej. Chcemy podzielić się z Państwem wiedzą na temat tego, w jaki sposób pomóc osobom starszym efektywnie korzystać ze współczesnych technologii.

Podczas webinarium, dr hab. inż. Łukasz Tomczyk, pedagog i doktor filozofii, który na co dzień zajmuje się kształtowaniem kompetencji cyfrowych i edukacją seniorów, opowie o sposobach, metodach i specyfice współpracy z osobami starszymi. Naszym celem jest udowodnienie, że nowe technologie to nie tylko wyzwanie, ale również szansa na rozwój.

Zachęcamy do rejestracji na stronie https://www.cempolska.pl/konferencje.
Osoby uczestniczące w webinarium uzyskają zaświadczenie o udziale.