zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Para rodziców trzyma dwójkę dzieci na rękach. Napis: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny w urzędzie

Data dodania: 22 czerwca 2021

Wszystkich chętnych, którzy chcą się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym zapraszamy do stanowiska komputerowego w atrium Urzędu Miejskiego w godzinach od 8:00 do 16:00 (poniedziałek-piątek).

Cofnij
W poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 10:00 do 12:00 w atrium Urzędu Miasta Legionowo wyznaczony pracownik udzieli pomocy przy wypełnianiu formularza spisowego osobom, które będą jej potrzebowały przy samospisie.