zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Niedzielne Spotkania z Bajką, Lekcja dobrego wychowania według Ambrożego Kleksa

29 września 2019
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
15:00

Nastąpiła zmiana repertuaru z przyczyn niezależnych od MOK. Więcej informacji na: http://www.moklegionowo.pl/zaproszenia/niedzielne-spotkania-z-bajka---czarnoksieznik-z-krainy-oz,2145.html

bilety - 10 zł - w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Spektakl estradowy o charakterze musicalowym oparty na wierszach i prozie Jana Brzechwy. Czwórka dorosłych już wychowawców Akademii Profesora Kleksa wraca do swoich ulubionych bajek i marzeń z lat dziecięcych zabierając w tę szaloną podróż publiczność, która aktywnie uczestniczy w spektaklu za sprawą licznych konkursów i animacji.

Zgrabna adaptacja klasyki literatury i poezji dziecięcej sprawi, że zarówno dzieci małe, jak i te już odchowane będą miały chwile fajnej zabawy; jedni - rozpoczynając zwariowaną podróż do krainy baśni, drudzy - wyruszając w podróż sentymentalną do czasów swego dzieciństwa.


 

Plakat: Spektakl estradowy o charakterze musicalowym oparty na wierszach i prozie Jana Brzechwy