zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Niedzielne Spotkania z Bajką Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa

Data dodania: 13 listopada 2019
Niedzielne Spotkania z Bajką Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa Bilety - 10 zł - dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10 - od 30 października.
Cofnij

W stawim domu, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Jak to czasem bywa, między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nie-przyjaznym światem.

Ale szafa okazuje się magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni.

Bajka pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem, mówi o tolerancji na naszym "własnym podwórku".