zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
OPIAT-BOJARSKA W POCZYTALNI

Opiat-Bojarska w Poczytalni

Data dodania: 13 listopada 2019
Zapraszamy na spotkanie z jedną z chętniej czytanych autorek powieści kryminalnych.
Cofnij

Dociekliwa i bezkompromisowa. Nie boi się niewygodnych tematów. W pisaniu stawia na realizm, emocje i matematyczną precyzję. Znudziły ją opowieści o dobrych policjantach i złych zabójcach, dlatego znalazła sposób na wniknięcie w struktury policji. Teraz o układach może powiedzieć wszystko.

Poznała historie, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Część z nich opisała. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm, emocje i zwroty akcji.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Pasja Passent, czyli świat książki według Agaty”.