zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca wydarzenie - Pamiątki z Biblioteki

Pamiątki z Biblioteki

Data dodania: 11 kwietnia 2023

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek, którego tegorocznym hasłem jest: „Moja, Twoja, Nasza Biblioteka!”, chcielibyśmy zachęcić naszych Czytelników i Sympatyków do podzielenia się z nami wspomnieniami dotyczącymi biblioteki przy ul. Sowińskiego 15 w Legionowie. Może macie jakieś zdjęcia tego budynku z dawnych lat, jakąś rzecz z nim związaną? Starą książkę, która nigdy niezwrócona leży w kartonie na strychu? Pocztówkę? Zapisek?

Cofnij
Powspominajmy, obejrzyjmy się za siebie, przymknijmy oczy, przenieśmy się do dawniejszych czasów, zatrzymajmy.
 
Zachęcamy do zajrzenia na strych, do przyprószonych kurzem zakamarków, zapomnianych, drewnianych skrzyń. Jeśli znajdziecie coś, co jakoś łączy się z naszą biblioteką i chcielibyście się tym z nami podzielić – zapraszamy! Chcemy stworzyć czasową wystawę z Waszych i naszych wspomnień, śladów, fragmentów różnych czasów, których już nie ma.
 
My odbyliśmy już pierwszą podróż do głębin naszej piwnicy. Znaleźliśmy wiele intrygujących wspomnień w różnych postaciach! Bardzo chętnie się nimi z Wami podzielimy.
 
Wasze pamiątki będziemy przyjmować od dziś do 20 kwietnia 2023 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). 
 
Wystawę otworzymy 9 maja 2023 r. wraz z początkiem Tygodnia Bibliotek.
 
źródło: Powiatowa Instytucja Kultury