zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla grupy początkującej

03 października 2023
Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Józefa Piłsudskiego 3 (wejście od ul. Kopernika)
11:30

Dbamy o to, by grupy były nieliczne, a treść zajęć interesująca, związana z życiem, z ich problemami, potrzebami i kręgiem zainteresowań. Głównym celem zajęć jest wprowadzanie i poszerzanie znajomości słownictwa oraz ćwiczenia w mówieniu, pisaniu i dyskusje. Czasem wprowadzane są elementy gramatyki, które nie stanowią głównego celu lekcji, lecz mają pomóc w formułowaniu poprawnych wypowiedzi pisemnych czy ustnych. Do zajęć włączymy naukę piosenek angielskich, tłumaczenie ich na język polski oraz wspólny śpiew. Zajęcia w małych grupach ułatwiają bliższy kontakt z nauczycielem, zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości. Staramy się, aby odpowiednie podejście do każdej grupy mobilizowało i zachęcało kursantów do poszerzania wiedzy i szybkiego uczenia się języka.
Zachęcamy do rozpoczęcia nauki angielskiego osoby, które kiedyś uczyły się angielskiego oraz te, które się go nie uczyły.

Plakat informujący o nauce języka angielskiego.