zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Porozmawiajmy o inicjatywach - konferencja dla NGO

Porozmawiajmy o inicjatywach - konferencja dla NGO

Data dodania: 28 września 2021
Sobota 2 października z pewnością zapowiada się bardzo intensywnie dla osób zaangażowanych w działalność w organizacjach pozarządowych, w tym w szczególności w stowarzyszeniach i fundacjach. Zapraszam osoby chcące zacząć działać w grupach nieformalnych, albo chcących założyć fundację.
Cofnij

Rozpoczęcie o godzinie 10:00 w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18).

"Konferencja Regionalna KIPR Porozmawiajmy o Inicjatywach” to event obowiązkowy dla działaczy trzeciego sektora z województwa Łódzkie Łodzi i nie tylko, bo konferencję będziemy transmitować on-line!

Od praktyków dowiemy się m.in. o tworzeniu grafik, czy pozyskiwaniu środków na działalność organizacji pozarządowych. Gwarantowane również sporo przydatnych porad związanych z prowadzeniem księgowości. Będzie czas na networking, dyskusję i pytania do ekspertów.

  • Program
  • Zapisy
  • Cena: bezpłatnie
  • Miejsce: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Łódź
  • on-line: FB i YT - linki wyślemy wszystkim po zarejestrowaniu