zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
plakat informujący o potańcówkach w Parku Zdrowia

Potańcówki już od lipca

Data dodania: 16 czerwca 2023
Dobra wiadomość dla miłośników tańca na świeżym powietrzu. Jak co roku urząd miasta zaprasza mieszkańców na potańcówki w Parku Zdrowia. Imprezy odbywać się będą w każdą sobotę lipca i sierpnia, a startować będą o 19:00. Pierwszą potańcówkę poprowadzi DJ z radia Super Nova, na kolejnych zobaczymy m.in. znaną już w Legionowie DJ Wikę oraz Jana Świerczewskiego.
Cofnij

Ponownie Park Zdrowia w Legionowie stanie się miejscem nie tylko do spacerów i ćwiczeń, ale także potańcówek i spotkań tanecznych. W każdą sobotę w lipcu i sierpniu w godz. 19:00-22:00 na terenie Parku Zdrowia będą odbywały się potańcówki. W razie niepogody przenoszone będą do Areny Legionowo.

W tym roku, na wniosek mieszkańców, postawiono na różnorodność muzyki, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na parkowej scenie można będzie usłyszeć zarówno najnowsze hity radiowe, jak i taneczne klasyki z lat 80. i 90. Potańcówkowy maraton rozpocznie i zakończy radio Super Nova. W pozostałych terminach zagrają:
Dj Wika, DJ Mączyński oraz znany i lubiany przez uczestników letnich tańców - Jan Świerczewski. Szczegółowy harmonogram wykonawców umieszczamy pod artykułem.

Potańcówki w Parku Zdrowia to nie tylko okazja do tańca, ale także do spotkania nowych ludzi i nawiązania przyjaźni. Atmosfera jest niezwykle przyjazna i swobodna. Dzięki temu wszyscy, bez względu na swoje umiejętności taneczne, mogą dołączyć i cieszyć się wspólnym rytmem. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych miejskich eventach.

01.07 DJ z radia Super Nova
08.07 DJ Wika
15.07 DJ Mączyński
22.07 Jan Świerczewski
29.07 DJ Mączyński
05.08 DJ Mączyński
12.08 DJ Wika
19.08 Jan Świerczewski
26.08 DJ z radia Super Nova