zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Bawiące się dziecko, mężczyzna i pies

Przepis na rodzinne czytanie – konkurs fotograficzny

Data dodania: 16 września 2022

Miejska Bibliotek Publiczna w Legionowie wydłużyła do 19 września termin składania prac w ramach konkursu fotograficznego.

Cofnij

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Biblioteka Rodzin”. Zadaniem uczestników jest pokazanie na zdjęciu, jak w ich rodzinie wygląda wspólne czytanie.  W domu, w towarzystwie zwierząt i pluszaków, a może z dziećmi w plenerze? Z nadesłanych prac powstanie galeria, która na stałe zagości w Poczytalni. Ma ona pokazać legionowianom, że biblioteka nie jest zwykłą instytucją, tylko w pewnym sensie ich domem, miejscem w którym mogą czuć się swobodnie.

Uspokajamy osoby, które z różnych względów wolą, by wizerunki ich i ich dzieci nie były nadmiernie eksponowane lub umieszczane w Internecie – przy wyborze laureatów będziemy kierować się przede wszystkim kreatywnością ujęcia tematu. To czy na zdjęciach będą widoczne twarze, nie będzie miało wpływu na ocenę prac.

Wymagania techniczne: format JPG, min. 20 cm x 30 cm, rozdzielczość min. 300 DPI.
Zdjęcia należy wysłać mailem wraz z kartą zgłoszeniową na adres konkurs@bibliotekalegionowo.pl do 19 września 2022 r.
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września 2022 r.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.