zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Rowery ACRO

Rower miejski ACRO od 1 kwietnia

Data dodania: 31 marca 2021

Od jutra (01.04) do 30 listopada będzie można korzystać z systemu Rowerów Miejskich w Legionowie firmy ACRO. Jest to system rowerowy bez stacji dokujących, co oznacza, że można je zostawić w każdym miejscu. Dla posiadaczy Karty Legionowianina przygotowano specjalne zniżki.

Cofnij

Na ulicach Legionowa pojawi się w ramach ACRO Bike, aż 61 rowerów.

Skorzystanie z Roweru Miejskiego jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć najbliższy rower korzystając z mapy w aplikacji lub podejść do najbliższego punktu postoju Roweru Miejskiego.

Więcej informacji na stronie Acro.

Punkty postoju Roweru Miejskiego:

  1. Kościuszki.
  2. Legionowo Przystanek - Tunel.
  3. Olszankowa.
  4. Legionowo Piaski.
  5. PKP - Kolejowa.
  6. Siwińskiego - Faktoria.
  7. Park Zdrowia.

Natomiast zakończenie podróży jest jeszcze prostsze, możesz zakończyć przejażdżkę w dowolnym punkcie miasta. Zaparkuj rower w jakimkolwiek miejscu, gdzie jest to dozwolone (np. stojaku publicznym) i nie martw się o szukanie wolnej stacji dokującej.

Rower Miejski firmy ACRO - Już JestRowery ACRO przy Centrum Komunikacyjnym