zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Rowery w rzędzie firmy ACRO

Rower miejski ACRO znów dostępny!

Data dodania: 2 kwietnia 2024

Od 1 kwietnia do 31 października 2023 r. można korzystać z systemu Rowerów Miejskich w Legionowie firmy ACRO. Jest to system rowerowy bez stacji dokujących, co oznacza, że można je zostawić w każdym miejscu. Dla posiadaczy Karty Legionowianina przygotowano specjalne zniżki.

Cofnij

Skorzystanie z Roweru Miejskiego jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć najbliższy rower korzystając z mapy w aplikacji lub podejść do najbliższego punktu postoju Roweru Miejskiego.

Brak depozytu 39 zł dla mieszkańców!

Cena
Depozyt: 0 zł
Pierwsze 30 min gratis
Potem: 1 zł | 30 min
Rezerwacja: 50 gr | 5 min

Więcej informacji na stronie Acro.

Punkty postoju Roweru Miejskiego:

  1. Kościuszki.
  2. Legionowo Przystanek - Tunel.
  3. Olszankowa.
  4. Legionowo Piaski.
  5. PKP - Kolejowa.
  6. Siwińskiego - Faktoria.
  7. Park Zdrowia.

Natomiast zakończenie podróży jest jeszcze prostsze, możesz zakończyć przejażdżkę w dowolnym punkcie miasta. Zaparkuj rower w jakimkolwiek miejscu, gdzie jest to dozwolone (np. stojaku publicznym) i nie martw się o szukanie wolnej stacji dokującej.

Rower Miejski firmy ACRO - Już JestRowery w rzędzie firmy ACRO