zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu logotypy sceny po sąsiedzku

Scena po sąsiedzku - nowa filia MOK zaprasza

Data dodania: 12 maja 2023
W maju 2023 r. Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie otwiera w budynku dawnej Sceny 210 przy ul. Husarskiej 12 w Legionowie drugą filię - Scenę po sąsiedzku.
Cofnij

Pragniemy, aby Scena po sąsiedzku była miejscem przyjaznym i otwartym dla mieszkańców. Miejscem chętnie odwiedzanym i zachęcającym do powrotu. Najważniejszym celem działania Sceny po sąsiedzku jest współtworzenie z mieszkańcami projektów artystycznych, kulturalnych i społecznych, wymiana poglądów, współpraca z najbliższym otoczeniem, sprzyjanie budowaniu lokalnej wspólnoty. Zespół Sceny chce zaproponować sąsiadom - czyli Państwu - ciekawą ofertę kulturalną: koncerty, małe przedstawienia teatralne, wystawy, spotkania, warsztaty.
Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami kulturalnymi, lokalnymi artystami, związkami twórczymi, stowarzyszeniami i fundacjami, grupami nieformalnymi, mieszkańcami Legionowa. Wszyscy znajdą u nas swoje miejsce i życzliwe wsparcie.

Scena po sąsiedzku, zapewniając miejsce spotkań oraz tworząc warunki do realizacji projektów artystycznych i kulturalnych, zamierza integrować lokalną społeczność. Nic bowiem nie zastąpi spotkania twarzą w twarz, bezpośredniej rozmowy, swobodnego dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, emocjami - a nawet marzeniami.
Przy Scenie powstaje Klub Mam. Spotkania tematyczne, poświęcone karmieniu piersią, noszeniu w chuście, rozszerzania diety, przygotowania do żłobka, powrotu mamy do pracy, psychologii rodzinnej. Rozmowy o ważnych sprawach, marzeniach, realiach związanych z macierzyństwem i nie tylko. Prowadzone też będą zajęcia jogi, sensoplastyka, gimnastyka korekcyjna dla dzieci, zajęcia ruchowe z elementami plastyki dla najmłodszych, ciekawe warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Lokalne zespoły, które szukają miejsca do doskonalenia swoich umiejętności, również znajdą u nas swoje miejsce.

Chcemy, aby to miejsce było dostępne - godziny pracy będą dostosowane do potrzeb i wymagań użytkowników i odwiedzających Scenę, tak, aby każdy miał możliwość skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy otwarci na propozycje, pragniemy tworzyć Scenę po sąsiedzku nie tylko dla Was, ale przede wszystkim z Wami. Wspólnie realizując projekty i wydarzenia oparte na potrzebach i oczekiwaniach nas - sąsiadów.

Oficjalne otwarcie Sceny po sąsiedzku już 21 maja 2023 r., o godz. 14:00, na rondzie przy ul. Husarskiej w Legionowie. Zapraszamy na rodzinny piknik, wspólne grillowanie, występy lokalnych artystów, przedstawienie dla dzieci, atrakcje i animacje dla wszystkich.

Już teraz serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy pod numerem tel. 780 134 509, adres e-mail: scena@moklegionowo.pl. Zajrzyjcie na stronę na fb Scena po sąsiedzku.

zastępca dyrektora MOK
Sylwia Krzyżanowska-Grabiec