zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na grafice logo Legionovii Legionovo ora nowego sponsora siatkarek

Siatkarki z nowym sponsorem

Data dodania: 21 lipca 2021

Jak poinformował klub siatkarski spółka IŁ Capital podpisała z Legionovia S.A. trzyletni kontrakt, na mocy którego do 2024 roku pozostanie Sponsorem Tytularnym klubu. Od nadchodzącego sezonu ekipa występująca w TAURON Lidze nazywać się więc będzie IŁ Capital Legionovia Legionowo.

Cofnij

Bardzo się cieszymy, że na najbliższe trzy sezony wiążemy się z tak stabilnym partnerem, jak IŁ Capital. To daje nam bardzo dużo spokoju w tworzeniu strategii rozwoju klubu na najbliższe lata i pozwala na patrzenie w przyszłość z optymizmem – powiedział Prezes Legionovia SA Konrad Ciejka.

Bardzo się cieszę z zawarcia umowy na trzy lata, lecz mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa znacznie dłużej – powiedział Prezes IŁ Capital Igor Łukasik – Bardzo dziękuję włodarzom klubu za zaproszenie do współpracy i z dużą nadzieją patrzę w przyszłość.

Równocześnie Zarząd Legionovia SA poinformował o wygaśnięciu z końcem lipca 2021 umowy sponsorskiej z firmą DPD Polska:

Dziękujemy DPD Polska za trzy lata dobrej, partnerskiej współpracy – powiedział Prezes Konrad Ciejka – To z logo DPD na koszulkach odnosiliśmy dobre wyniki ostatnich lat, po raz pierwszy zagraliśmy w Final Four Pucharu Polski i w europejskich pucharach. Życzymy wszystkiego dobrego i każdemu życzymy tak dobrych partnerów, jak DPD Polska.

W imieniu całej społeczności DPD Polska dziękuję Legionovii Legionowo za lata owocnej współpracy, która dała nam wszystkim wiele radości i satysfakcji. Przez ten czas zawodniczki Legionovii każdego dnia udowadniały, że dzięki wytrwałości, dyscyplinie i ciężkiej pracy zespołowej można osiągać sukces w sporcie. Partnerstwo z klubem pozwoliło nam dotrzeć do grona jego kibiców i pokazać im nasze zaangażowanie w rozwój polskiej piłki siatkowej oraz promowanie zdrowego stylu życia i rywalizacji w duchu fair play. Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję z Państwem współpracować. Klubowi i nowemu sponsorowi tytularnemu życzymy powodzenia w realizowaniu sportowych i promocyjnych celów! – komentuje Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.

źródło: Legionovia