zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca budżet obywatelski

Składanie projektów budżetu obywatelskiego zbliża się ku końcowi

Data dodania: 28 marca 2024

To już ostatnie dni, aby zgłosić swój projekt do Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Legionowo. Kto chce to zrobić musi się pospieszyć - nie wystarczy tylko pomysł, trzeba jeszcze zebrać pod nim podpisy. Projekty składać można elektronicznie do 31 marca do godz. 23:59 w portalu budżetu obywatelskiego.

Cofnij

Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w spotkaniach dotyczących składania projektów. Były to niezwykle konstruktywne rozmowy owocujące Waszą aktywnością. Efektem są pojawiające się w portalu budżetu obywatelskiego pomysły na projekty. I choć jest ich obecnie kilkanaście to na razie tylko jeden projektodawca zdecydował się na jego ostateczne zgłoszenie.

Dlatego też przypominamy, iż oprócz wypełnienia formularza projektu i załączenia listy poparcia niezbędne jest ostateczne jego zatwierdzenie. Bez tego elementu pozostanie on jedynie w tzw. wersjach roboczych i nie zostanie poddany weryfikacji.

Nie zwlekajcie, czekamy na Wasze pomysły!