zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Speed dating friends

14 lutego 2024
Scena po sąsiedzku, ul. Husarska 12
20:00
Jeśli marzysz o nowych znajomościach, szukasz miłości, lub po prostu pragniesz wspaniale spędzić Walentynki, to ta impreza jest dla Ciebie!

Przyłącz się do naszego wyjątkowego wieczoru. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy w związku, ta impreza zapewni Ci niezapomniane chwile pełne uśmiechu, śmiechu i emocji!

Speed dating to świetny pomysł nie tylko dla par, ale również dla wszystkich osób chcących poznać nowych ludzi. To idealna okazja, aby skrócić czas potrzebny na nawiązanie kontaktu z innymi osobami i dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Bez względu na to, czy szukasz partnera, czy po prostu chcesz poszerzyć swój krąg znajomych, speed dating oferuje możliwość poznania wielu fascynujących osób w krótkim czasie. To doskonała forma rozrywki i okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą przerodzić się w piękne przyjaźnie lub trwałe relacje.

Przyjdź i doświadcz atmosfery radości, przygody, może nawet miłości. Zrób pierwszy krok.

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało napisz do nas wiadomość: scena@moklegionowo.pl

Wstęp wolny!

Plakat informujący o speed dating friends