zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Starsza i młoda kobieta w ramce do robienia zdjęć

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Data dodania: 29 listopada 2023
Ten rok jest dla nas szczególny, bo obchodzimy jubileusz działalności Stowarzyszenia mali bracia Ubogich w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku i trwa niezmiennie do dziś, a Stowarzyszenie od lat skupia wokół swojej misji oddanych wolontariuszy, darczyńców i sojuszników. Pomagamy samotnym osobom starszym, wspieramy obecnością, dzielimy się sercem. I tak już od 20 lat.
Cofnij

Nasi wolontariusze to osoby w różnym wieku, o otwartych sercach, pełne ciepła i zrozumienia dla problemów podeszłego wieku. Każdego podopiecznego odwiedza stale ten sam wolontariusz – co najmniej raz w tygodniu na minimum dwie godziny. Wizyty wolontariusza są bezpłatne.

Spotkania mogą przerodzić się w długotrwałą znajomość opartą na przyjaźni i zaufaniu. Wolontariusz wspiera w trudnych chwilach, wspólnie z seniorem spędza czas na rozmowach lub spacerach.

Zapraszamy:

  • jeśli masz trochę wolnego czasu i chęć podarowania go innym,
  • czujesz potrzebę pomocy osamotnionym starszym ludziom,
  • pragniesz więcej dowiedzieć się o sobie, rozwinąć swoje umiejętności, realizować swoje pomysły, poznać swoje możliwości,
  • masz potrzebę podzielenia się z innymi tym, co Tobie dał los,
  • pragniesz czuć się potrzebnym.

Samotni seniorzy z Legionowa czekają na obecność drugiego człowieka. Możesz pomóc!

Strona na której możesz aplikować. Przejdź!

Do zgłaszania się do nas zapraszamy również samotne osoby starsze, które chciałyby spędzić czas z życzliwą, serdeczną, chętną do rozmów osobą.

By dowiedzieć się więcej skontaktuj się:
Ewa Skrajnowska - Koordynatorka Regionalna, tel.: +48 506 914 837, e-mail: legionowo@malibracia.org.pl