zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Bok samochodu z oznaczeniem Straż Miejska

Straż Miejska pomogła w ujęciu awanturnika

Data dodania: 15 kwietnia 2022
Awantury pijanego mężczyzny w jednym z legionowskich sklepów zakończyły się ujęciem i trzymiesięcznym aresztem tymczasowym. To jednak nie koniec, bowiem zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Cofnij

Straż Miejska w Legionowie pomogła w zatrzymaniu 28-letniego mężczyzny, który zaatakował pracowników ochrony jednego z legionowskich sklepów. Pijany 28-latek próbował w ten sposób odzyskać skradzioną butelkę alkoholu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odebrał zgłoszenie o mężczyznach, którzy awanturowali się w okolicy jednego ze sklepów. Na miejsce zadysponowano strażników miejskich i patrol policji, który ujęli agresywnego mężczyznę. Dostał on zarzut kradzieży rozbójniczej i obecnie pozostaje w areszcie. Jak informuje legionowska policja i podkom. Justyna Stopińska śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.