zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Ucieleśnione słowa

10 maja 2024
Scena po Sąsiedzku, ul. Husarska 12
18:00
Przyjdź, aby podzielić się swoją poezją, opowiadaniami czy innymi tekstami, które tworzysz.

Zasady:

  • każdy będzie miał 5 -10 min. na zaprezentowanie swojej twórczości (możesz przeczytać lub puścić nagranie tekstu*);
  • każdy anonimowo będzie mógł udzielić informacji zwrotnej autorowi przez wrzucenie do jego "słoika" kartki z kilkoma słowami od siebie;
  • po prezentacji tekstów będzie czas na rozmowę o tym co Cię zainspirowało słuchając innych .

Niezależnie od tego, czy piszesz od lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piórem, to spotkanie jest dla Ciebie! ???? To czytanie własnych dzieł.

Zapraszamy również osoby, które będą wolały pozostać w roli słuchacza. Przygotuj się na dobrą zabawę, inspirujące rozmowy i niezapomniane wrażenia. Niech to spotkanie będzie początkiem pięknej przygody z literaturą, która przyniesie nowe pomysły i perspektywy do Twojego twórczego życia.

Zdajemy sobie sprawę, że czasami przeczytanie własnego tekstu jest bardzo trudne. Dlatego dopuszczamy również różne formy jego prezentacji.

Czekamy na Ciebie!

 Wstęp bezpłatny i wolny!

Napis: Ucieleśnione słowa podziel się swoją twórczością