zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Kilka osób korzystających z jednego z przyrządów siłowni plenerowej

Uroczyste otwarcie siłowni plenerowej

Data dodania: 29 października 2021
Przy ulicy Sowińskiego w Legionowie powstała plenerowa siłownia rehabilitacyjna. W dniu 29 października nastąpiło uroczyste otwarcie Inwestycji zrealizowanej za blisko 160 tys. zł. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Małgorzata Luzak, radna rady miasta.
Cofnij

W ramach siłowni plenerowej pod przychodnią ustawione zostały urządzenia rehabilitacyjne takie jak m.in. ścieżka z poręczami, schodami i pochylnią, zestawy podwójne ławka z młynkiem, ławka z rowerkiem, ławka z tablicami do ćwiczenia pamięci i młynek w wersji dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ścieżka z poręczami i ruchomymi schodami oraz tablica z ruchomym drążkiem z uchwytami w wersji dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.